Aby SME nekŕmili tých, čo nechcú pracovať!

Autor: Martin Foto Potočný | 6.5.2010 o 10:10 | (upravené 14.5.2010 o 2:28) Karma článku: 13,29 | Prečítané:  4042x

Slopúca Nasrdená Sranda je spolok grázlov, čo sa im nechce pracovať. Nečudo. Veď také neschopné a primitívne čudá ako Slopaj, Raťafaj či Belorusová by si poctivou prácou zarobili ledva leda tak na slanú vodu. A tá ani nezahreje.

 shooty.sk (júl 2004)

Zato na zbojníckych chodníčkoch biedu neutrú. Na tieto chodníčky sú priam stvorení. Vybrali si ich oni navyše v takej župe, kde zbohatnú rýchlo a poľahky. V župe, kde spolu s pánmi zámo-, nemo-, všemo- a veľkomožnými môžu okrádať všetkých poddaných. Do jednoho. Onen jednoduchý pospolitý ľud si totiž sotva povšimne, ako sa mu rozkotúľali dukáty zo spoločného mešca. Inu, reč je o župe menom Politika Slovenská.

Na to, aby niekto do onej župy mohol vôbec vstúpiť, musí sám seba prv predať. Ale možno vari primitívnemu grázlovi vôbec niekoho osloviť? Veď trh je presýtený tuctami  intelektuálov či pseudointelektuálov a tým by bolo načim do tej samej župy na skusy prichodiť. A takí sa už veru vedia predať. Kupujúceho onakvejšie balamutiť. Priek tomu možno i chudákovi grázlovi niekoho osloviť. Nájde sa totiž zavše i taký Slováčisko, čo oným intelektuálom neverí. Ani zamak. Majú príliš vyberaný slovník. Taký slovník sa v pohostinstve, kde on je štamgastom veru nenosí. Taký je len pre baby, cintľavky a sľabochov.

Spomenuté tri primitívne čudá a im podobné živly, v SNS spolčené, však stále nemajú vyhrané. Stoja pred veľkou výzvou. Ako osloviť všetky tie Slováčiská, s ktorými by stretnúc sa zoči-voči reku i našli spoločnú reč? Ako sa im predať, keď každý z nich sedí v inom pohostinstve v úplne inom chotári? Obchádzať dokola celú župu sa nikomu zo spolku nežiada. Ani pešo ani koňmo.

Na pomoc im zatiaľ zakaždým došla OZVENA (Obraz i Zvuk V Éteri, Noviny a Agentúry). OZVENA je dômyselný komunikačný prostriedok, učene i médium zvaný. Schopný rozniesť každé jedno gesto, zahromženie či zahrešenie priamo do všetkých pohostinstiev. OZVENA robí teda spolku SNS obrovskú medvediu službu, ak všetky ich prešľapy a vulgárnosti bez váhania sprostredkuje ďalej. Jeden by si pomyslel, že OZVENA tie správy predsa sprostredkuje v negatívnom svetle. Pravda a predsa omyl. Pri vstupe do oných pohostinstiev sa to svetlo vždy nevysvetliteľne láme a vo vnútri tie samé správy vyznievajú už akosi naopak.

Keby ale nebolo naivnej servisuchtivosti či krátkozrakej servilnosti systému OZVENA voči spolku SNS, nevedeli by sa tieto individuá do všetkých tých pohostinstiev nijakoraz predať. Imho SNS by nemohlo na územie Politiky Slovenskej vôbec vstúpiť.

Nuž tak...

Vyzývame všetky slušné slovenské média, aby už viac nekŕmili tých grázlov, čo nechcú pracovať. Aby prestali kŕmiť nás mentálnymi zvratkami oných zločincov s krycím menom "národniarska politika". Aby prestali predávať marketingový produkt SNS, postavený na rétorike primitivizmu, nacionalizmu a rasizmu. Aby nás už viac neobťažovali informáciami z tlačoviek SNS, či inými ich politickými vyhláseniami. Za 20 rokov existencie onoho spolku bolo toho dosť a dávno to prestalo byť vtipné. Už sa nič nové od nich nedozvieme. Vyzývame Vás páni novinári, bojkotujte ich!

Dolupodpísaní počestní občania Slovenska:

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?