Štefan v Číne, správny chlap na správnom mieste

Autor: Martin Foto Potočný | 14.5.2010 o 10:37 | (upravené 14.5.2010 o 11:42) Karma článku: 9,95 | Prečítané:  1685x

Vedomie, že do Číny zavítal na oficiálnu návštevu konečne už aj Štefan Harabin ma napĺňa pokojom a pocitom zadosťučinenia. A to si ani nepotrebujem pamätať funkciu, ktorú zrovna teraz v našom spravodlivom systéme justície zastáva. Nejde teraz o funkciu ide tu o jeho pevný charakter.

 shooty.sk

Štefan je totiž jediný Slováčisko, ktorý vie bez ostychu povedať poslancovi pri návšteve parlamentu: "Pôjdeš do basy, ty hajzel!" Štefan je jediný Slováčisko, ktorý sa dokáže osobne poďakovať každému jednému signatárovi petície, kritizujúcej nespravodlivé a netransparentné súdnictvo. Štefan je okrem súdruha Fica jediný koho poznám, čo dokáže podsúvané diskusné témy neustále odsúvať na vedľajšiu slepú koľaj a odvážne rozoberať tie svoje. Štefan je jedným z tých mála ľudí, ktorí sa momentálne na tomto svete nezľaknú vôbec nikoho a ničoho.

Práve tieto vastnosti ho predurčujú k tomu, aby to tým komunistickým hajzlíkom, po ľudských právach nehanebne šliapajúcich, nechal pekne vyžrať. Štefan neboj sa, nedaj sa a poriadne im to tam natri za nás všetkých! Ak by sa tak náhodou nestalo a Štefan by obišiel naprázdno, môžeme byť aj naďalej kľudní. Určite si totiž nenechá vyúčtovať diety dvakrát. Takže všetko bude nakoniec presne tak, ako má byť.

Nuž tak...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kto z daňových zmien získa viac a odkedy? Pozrite si prehľad

Zmení sa daň z príjmov 
aj nezdaniteľné minimum.

Kým nerobil hudbu, topil sa. Raper Dave vyhral ceny Mercury

Albumom Psychodrama mení britský rap.


Už ste čítali?