Veď Kuciak je fakt mŕtvy, Róbert F.! Aj vďaka Vám!

Autor: Martin Foto Potočný | 17.8.2019 o 11:28 | (upravené 19.8.2019 o 15:00) Karma článku: 10,02 | Prečítané:  17852x

Váž.predseda Smerodajnej mafie, ste schopný všetkého. Nemáte žiadne limity, právne ani morálne. Pravidelne ste komunikovali s hlavným podozrivým z objednávky vraždy novinára, ktorý o vás oboch písal. Stretávali ste sa aj po vražde

Netvárte sa, že v tom čase išlo iba o ctihodného podnikateľa bez úhony. On sa predsa verejnosti predstavil ako hlavný podozrivý celých 5 mesiacov PRED samotným vykonaním mafiánskej popravy investigatívneho novinára. Veď sa osobne vyhrážal budúcej obeti v súvislosti so zverejňovaním článkov o majetkových pomeroch v bytovom komplexe Bonaparte. Áno presne tam, kde ste vy dvaja bývali susedmi odvedľa, podobne ako bývali František Stromokocúr a László Komárom, Chandler Bing a Joey Tribbiani, či Pat a Mat.

Vyhrážky novinára v práci nezastavili napriek tomu, že o život sa bál a bezprostredne po nich podal trestné oznámenie na polícii. To však "nejakým omylom" skončilo v šuflíku bez ďalšieho povšimnutia. Ale pozor, ani nie v známom to šuflíku prokurátora Šufliarskeho kdesi na vrchnom poschodí generálnej prokuratúry. Ono skončilo založené v úplne prvom šuflíku, ktorý na polícii našli. Toť holé fakty, ktoré boli podrobne medializované najmä vďaka komentárom Vášho dlhoročného ministra vnútra. Ten obavy novinára o svoj život zľahčoval a zosmiešňoval.

Ján Kuciak je naozaj mŕtvy, Róbert F.! A spolu s ním nechali členovia vašej mafie popraviť aj jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú! S hlavným podozrivým z objednávky vraždy ste sa stretávali aj po vražde! Navyše ste z pozície predsedu vlády a vládnej strany už po pár dňoch ako prvý šírili do médii konšpiračnú agendu. Pomáhali ste propagande nie Vašou vlastnou hlavou, lež jeho hlavou vykonštruovanej!

Keď sa v marci 2019, po roku vyšetrovania, definitívne vylúčila "talianska stopa", z hlavného podozrivého sa stal jediný podozrivý. Jediným podozrivým z objednávky vraždy bol Váš dlhoročný priateľ, s ktorým si tykáte, Váš bývalý sused odvedľa (bývalý preto, že nie Vy, ale on sa odsťahoval). Stretávali ste sa s ním aj po vražde. Po 13 mesiacoch od vraždy ste nabrali drzosť vyhlásiť:
„Redakcia denníka SME by si mala osvojiť  slávny výrok bývalého maďarského premiéra F. Gyurcsányho zo septembra 2006: „Nemáme na výber, pretože sme to poj***li. Nie trochu, ale veľmi. Evidentne sme klamali celý minulý rok...“...“
... Denník SME oklamal všetkých ľudí, ktorí prišli v dobrej viere protestovať na námestia proti novinárov vraždiacej vláde. Nikdy žiadne prepojenie vlády na vraždu neexistovalo...“

Aké ešte väčšie môže byť prepojenie štátu a vraždiacej mafie? Keď vtedy už jediný podozrivý z objednávky vraždy mal dlhé roky pod palcom ministerstvo vnútra, prezidenta polície, NAKA, prokurátorov aj vybraných sudcov? Keď po vražde plánuje ministerstvo spravodlivosti ovládnuť svojou opičkou a všetko to konzultuje s Vami, predsedom najsilnejšej vládnej strany? Keď počas vládnej krízy, ktorá hneď po vražde vypukne, odcestuje na Maledivy na týždňovú romantickú dovolenku s Bélom L., kde spolu rokujú o záchrane Vašej vlády?

Mesiac po vražde Jána Kuciaka ste dávali demisiu do rúk prezidenta, aby on mohol následne vymenovať bábkového premiéra. Pri tej príležitosti ste pána prezidenta "ubezpečili" slovami, že nič sa nezmení, že aj naďalej budete riadiť vládu zo Súmračnej.

Mali by ste si neodkladne spomenúť na Váš obľúbený výrok maďarského premiéra F. Gyurcsányho zo septembra 2006, milý Róbert F.! Vy už nemáte na výber, pretože ste to po***ali! Nie trochu ale veľmi. Evidentne ste klamali celé roky! Vy už nebudete riadiť nikdy nič, Róbert F.! Ani na úrade vlády ani na Súmračnej! Vaša posledná životná etapa sa bude odohrávať v jednej luxusnej štátnej rezidencii v Leopoldove a jediným vašim partnerom na diskusie bude Váš starý priateľ a sused odvedľa. Tentokrát vám však to susedstvo vydrží až po hrob.

Nuž tak...

(doplnené 18.8.2019 o 8:55)

PS: Vzácny čitateľ Peter mi napísal: "Super napísané! Ale nájde sa niekto na Slovensku, kto by dokázal spojiť ľudí? Spojiť všetkých, ktorým skutočne záleží na Slovensku? Aby sa konečne stalo právnym a demokratickým štátom, za ktorý by sme sa nemuseli hanbiť? Dokázali by sme aspoň to, čo Rumuni? Aby si konečne uvedomili, že nie volič je hovno, ako tvrdí Haščák. Že to oni sú len hovná, ktoré treba spláchnuť!"

PPS: Napísal mi aj Jozef Mallinerits: "Treba to tomuto zloduchovi jasne pripomínať. Zvykol si už dávno zapierať vlastné zločiny, vlastné svedomie, vlastný hlas. Konečne už aj ľud aj niektoré zaslepené média začínajú chápať, čo za mafiánskych gaunerov sme tu celé roky na čele krajinky nechali pôsobiť práve pod jeho vedením. A tak sa stalo, že za rečami o Ficovej sociálnej demokracii, Bugárovej menšine, či Dankovom väčšinovom národe bolo ukryté odovzdanie polície, práva a spravodlivosti do rúk organizovaného zločinu. Čiže VLASTIZRADA."

(doplnené 19.8.2019 o 15:00)

Článku môžete dať hlas aj na Vybrali.SME.sk

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?